Jak pielęgnować twarz po zabiegu kwasami?
Zabiegi kosmetyczne służą temu, aby cera lepiej wyglądała. Podkrążone oczy, plamy na twarzy, kurze łapki w okolicy oczu czy ust, a także przetłuszczający się naskórek - wszystko
Czego nie może zabraknąć w codziennej diecie?
Prawidłowe bilansowanie swoich posiłków spożywanych każdego dnia ma ogromne znaczenie dla ogólnego stanu zdrowia, a także wyglądu całego organizmu. Każde spożywane pokarmy
Jak dorobić do wypłaty? 5 sposobów
Pracujesz w elastycznych godzinach? A może masz sporo wolnego czasu? Zastanów się, czy nie chcesz dorobić do wypłaty, bo jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka propozycji.
1. Premie bankowe
Co wyeliminować, a co włączyć do kuchni osoby o wysokim cholesterolu?
Dieta to podstawowy element w walce ze zbyt wysokim cholesterolem. Często nasze życie opiera się na produktach i potrawach, które tylko powodują, że
Co można produkować żeby zarobić? Zarabiaj po pracy! Co sprzedać żeby zarobić?
Drogi czytelniku! Potrzebujesz dodatkowego źródła zarobku? Twoja praca nie dostarcza Ci odpowiedniej ilości pieniędzy? Żyjesz ponad stan i
Jak zarobić na allegro? Zacznij zarabiać! Na czym zarobić na allegro?
Drogi czytelniku! Szukasz źródła zarobku, który pozwoli Ci nieco podreperować swój osobisty budżet? Masz w najbliższym czasie zaplanowanych nieco więcej
Pieniądze od zaraz - szybki zarobek przez internet
Szanowny czytelniku! Żądza pieniądza rządzi dzisiejszym światem - taka jest prawda i nic tego nie zmieni. Choćbyśmy nie wiadomo jak usilnie starali się zaprzeczyć, ogólny

Pracujesz w elastycznych godzinach? A może masz sporo wolnego czasu? Zastanów się, czy nie chcesz dorobić do wypłaty, bo jeśli tak, to mamy dla Ciebie kilka propozycji.

1. Premie bankowe i programy lojalnościowe

Możesz dorobić do wypłaty, nie wychodząc z domu i nie angażując się za bardzo. W jaki sposób? Szukając i korzystając z premii bankowych, programów lojalnościowych lub partnerskich, a także konkursów internetowych. Twoja „wypłata” nie zawsze będzie mieć postać gotówki – może to być voucher do sklepu lub nowy robot kuchenny. Jeśli jednak chcesz, zawsze możesz to spieniężyć.

Konkursy internetowe, premie bankowe czy programy lojalnościowe szczegółowo omawia serwis www.premiadlaciebie.pl, dlatego tam szukaj informacji, jak zacząć zarabiać w ten sposób.

2. Freelancer

Lubisz robić zdjęcia i wiesz, że są dobre? A może piszesz świetne teksty i chcesz zacząć na tym zarabiać? Możesz zostać freelancerem i zarabiać na tym, co kochasz robić. I dzięki najnowszym przepisom, nie musisz od razu zakładać własnej działalności gospodarczej.

Jeśli chcesz wyłącznie dorobić do wynagrodzenia, możesz wykonywać takie zlecenia w ramach działalności nierejestrowanej, choć wtedy wysokość miesięcznych przychodów będzie ograniczona. Ponadto musisz pamiętać, że konieczne jest opłacenie podatku dochodowego.

3. Influencer

Kim jest influencer? W ten sposób nazywa się osobę, która wpływa na opinię innych. I mowa tu będzie oczywiście o szerszej grupie odbiorców, a nie o najbliższej rodzinie i znajomych. Za influencerów uważa się zwykle blogerów, instagramerów czy youtuberów, którzy zgromadzili wokół siebie dużą społeczność, z którą wchodzą w interakcje. Ich rekomendacje mogą wpłynąć na sprzedaż danego produktu, usługi.

Agencje reklamowe już zauważyły i wykorzystują takie zjawisko. Jako influencer, możesz nawiązać z nimi współpracę i zarabiać dzięki postom sponsorowanym czy lokowaniu produktów. Na to, ile zarobisz, wpływ będą miały Twoje zasięgi. Choć nie zawsze – w niektórych branżach mówi się o mikroinfluencerach, czyli osobach, których liczba obserwujących, subskrybujących kanał nie jest liczona w setkach tysięcy, lecz które jednocześnie mają bardzo duży wpływ na kreowanie opinii w swoich społecznościach.

4. Sprzedaż produktów przez internet

Jeśli lubisz rękodzieło, to zastanów się nad sprzedażą swoich produktów przez internet. To, na jaką skalę będziesz w ten sposób pracować, zależy tylko od Ciebie. Może to być wyłącznie dochodowe hobby lub z czasem sposób na odejście z etatu i rozpoczęcie własnej działalności.

Przy czym nie musisz od razu zakładać własnego sklepu internetowego. Możesz nawiązać współpracę z serwisami, które zajmują się sprzedażą produktów typu handmade lub reklamować się w mediach społecznościowych.

5. Korepetycje

Wszystkie poprzednie sposoby dotyczyły tak właściwie metod zarabiania online. Dlatego na koniec chcielibyśmy wrócić do sprawdzonych, tradycyjnych sposobów, czyli do udzielania korepetycji. To wciąż popularna metoda na dorabianie do wynagrodzenia, nie tylko przez studentów.

Pamiętaj jednak, że także wtedy, gdy udzielasz korepetycji, powinieneś wystawiać rachunek i rozliczać się z urzędem skarbowym. Możesz to robić w ramach działalności nierejestrowanej, o której już pisaliśmy.